פתרונות שליטה בלחות

בכדי לשמור על טווח של לחות יחסית סבירה לפי רצון לקוחיתינו בפתרונות אקלים מתקדמים קיימת אצלנו הטכנולוגיה הכי חדשנית שיש להציע מגוון המכשירים שלנו בנוסף לעיצוב הייחודי שלהם הינם בעלי מסכי לד מתקדמים, נוחות בניידות, מעוצבים, בעלי מבנה חזק, שקטים וסופר חיסוכוניים באנרגיה!

 

בכדי לשלוט בלחות נצטרך להבין מה משמעות פרמטר הלחות.
לחות יכול להתבטא גם כ''לחות יחסית'' וגם כ''לחות מוחלטת''.
לחות יחסית זוהי הלחות שאנו מרגישים היא מבוטאת באחוזים 0-100%, 
לחות זו מוגדרת כיחס בין כמות האדים באוויר בטמפ' נתונה לכמות האדים לכמות האדי מים שהאוויר יכול להכיל.
אחוז הלחות היחסית שבאוויר היא זו שקובעת את מתי יחל תהליך ההזעה או עיבוי של המוצר בקשר בהתחשב בקשר ישיר לנקודת הטל של תנאי הסביבה.
האם יש קשר בין הטמפ' ללחות היחסית??? כמובן שקיים קשר ביניהם מכיוון ככל שהטמפרטורה תהיה יותר גבוהה, יוכל האוויר להכיל יותר אדי מים ובכך הלחות היחסית תקטן, ולהפך. הלחות הממומלץ לאיקלום נוח בחדר ובהרגשה של האדם הממוצע נעה בין 50%-60% הלחות היחסית יכולה להוות בעיה חמורה בתוך החלל שלנו במיוחד במקומות כמו : מרתפים, חדרי כביסה, חדרי אמבטיה ושירותים, בייחוד בחללים צרים. לכן אם בחלל שלנו הלחות היחסית גבוהה מידי נוכל להבחין בסימנים המרמזים לכך וזה יכול לבוא לידי ביטוי בריחות רעים, אוויר דביק, טיפות מים על גבי חלונות, כתמי רטיבות או עובש על גבי קירות/תקרה/רצפה. לפעמים לחות לא רצויה עלולה להוביל להרס ונזקים בלתי הפיכים למשטחי עץ, משטחי פלדה עקב קורוזיה, חדרי בקרה, עולם החקלאות, ועוד...... בכדי לשמור על טווח של לחות יחסית סבירה לפי רצון לקוחיתינו בפתרונות אקלים מתקדמים קיימת אצלנו הטכנולוגיה הכי חדשנית שיש להציע מגוון המכשירים שלנו בנוסף לעיצוב הייחודי שלהם הינם בעלי מסכי לד מתקדמים, נוחות בניידות, מעוצבים, בעלי מבנה חזק, שקטים וסופר חיסוכוניים באנרגיה!. בפתרונות אקלים מתקדמים ניתן לספוח לחות/לקלוט לחות גם לבית וגם לתעשייה ללא שינוי בטמפרטורה ולהעניק לחות יחסית נוחה לפי בקשת המשתמש בזמן הקצר ביותר. מה עושים כאשר הלחות היחסית דווקא נמוכה: ההרגשה על האדם כאשר הלחות היחסית נמוכה יכולה להתבטא בקושי בנשימה ותחושת חנק, בתעשייה זה מתבטא בעיקר ב: עולם הדפוס, תעשיית הטבק, גידול חקלאי, מעבדות, חדרים נקיים, פלסטיקה, מזון ועוד........... לכם המחוללי לחות נהיו חיוניים בימים בהם הלחות היחסית ירודה. בפתרונות אקלים מתקדמים קיימים המכשירים בעלי טכנולוגיית אולטרא-סוני אשר גורמת למיכל מים במכשיר לתהודה גבוהה ובכך מעשירים את החלל בלחות יחסית ללא שינוי בטמפרטורה! בנוסף למכשירים שלנו קיימת טכנלוגיית UV לקטילת מזהמים ובקטריות באופן ישיר.

 

פנו למומחים שלנו

דילוג לתוכן